Výklad karet

31. března 2015 v 22:22 | LeS |  Záhady a zázraky
Věříte kartám a kartářkám? Já jsem dostala od kamarádky Andělské karty. To jsou karty, kde je vše pozitivní. Milé zamyšlení s krásnými obrázky.
Dlouho jsem váhala nad tarotovými kartami - viselec, smrt, ďábel, poslední soud - to asi vědět nepotřebuji... Nakonec jsem si je ale koupila. Výhodná koupě v jednom supermarketu. A hned jsem se ptala na vše možné.
Nejzajímavější byly ale výklady pro druhé. Jedna z otázek byla formulovaná - neřeknu ti dopředu na co se ptám. Tak jsem obracela karty, měla jsem dva rytíře na koni. Otázka byla - jaké i/y se píše sousedovi koně. Tak jsem se hájila, odpověď jsem neřekla, ale ty koně tam byli...
A tak ke kartám přistupuji, nikdy nám neřeknou něco, co podvědomě nevíme my sami. Rada, zamyšlení, nebo i vtipné odreagování. Ale nedá se na karty a kartářky hodit - já jsem se kvůli tomu rozhodl takhle, a vy jste mi lhali, mě se to takto nesplnilo. Vy za to můžete! Takto to podle mě nefunguje. Každé rozhodnutí je naše. A kartářka, pokud je správně naladěná, může poradit.
Našla jsem dnes jeden výklad, který jsem psala kamarádce. Ale přijde mi, že má jakousi obecnou platnost. Že může platit pro více lidí. Pokud se v něm náhodou najdete, berte to jako soukromý výklad - nebo jako zamyšlení.
"Nevyhovuje ti současný stav věcí, nevyužíváš dostatečně svého potenciálu. Jsi silná, tvořivá, intuitivní, laskavá žena. Ale jak kdyby v tvém okolí byly skryté síly, které působí proti tobě a situace a vztahy byly plné podvodů a klamů, přicházíš o finance. Upřednostňuješ materiální nebo citové potřeby někoho jiného a spolupráce s druhými ti připadá obtížná.
Je potřeba se podívat do vlastního nitra. Najít svou cestu. Je zde určitá forma smutku nebo nerozhodnosti, pokud se ti ale podaří prohlídnout a vidět jasně, dopadne vše dobře.
Některé věci nebo vztahy se změní, možná dojde k nějaké události, kterou neovlivníš, bude zvláštní, ale přijmi ji.
Máš sílu pro všechny projekty, ale je důležité jednat, když to cítíš jako správné. Je nutné skloubit sílu a lásku.
Jednej sama za sebe, ukaž své pravé já, budeš mít dostatek sil, ale tuto sílu nesmíš používat proti druhým. Díky síle a pevné vůli zvládneš všechny životní těžkosti a budeš mít i pocit většího sebevědomí.
Čeká tě i období lásky, radosti a štěstí."

A to přeji i vám

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte kartářkám?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blogoví přátelé: nejen...
www.reveriedreams.blog.cz - vymyšlené příběhy
www.tinka77.blog.cz - oblečení barbie
www.dasatomaskova.blog.cz - na křídlech vážky
https://humanlizards.blogspot.com- kreslení,básně
www.veki.blog.cz - kamrlík
http://ublondyny.blogspot.com/
http://miric.unas.cz/
http://marijakesfoto.blog.cz/-cestování
http://ohnice.blog.cz/
http://australsky.blog.cz/
http://vceliraj.blog.cz/
http://zjinyhosveta.blog.cz/
www.supice.blog.cz - moudra
www.kdyz-se-dvojcata-nudi.blog.cz