Potřebujeme muže

18. května 2015 v 22:13 | LeS |  Zamyšlení
Dneska jsem chtěla psát o něčem úplně jiném, ale přečetla jsem si jeden blog a musím napsat... Ženská potřebuje chlapa.
Jsem totiž v kanceláři plným ženských. Takový babinec. Možná to někdo zná. Pořád dokola se něco řeší, taková ta ženská témata, nadáváme na chlapy a na děti, i když si to bez nich neumíme představit... A občas mi i tak nějak ujede, že by každá žena měla mít muže, aby ho vychovala.
Jejeje, muži, neškareďte se. Ono to platí i naopak. Ke každé ženě muže.
Proč dát muži ženu? Aby nemyslel na hlouposti. V zemích, kde jeden muž může mít více žen dojde najednou k tomu, že jsou muži, kteří nemají žádnou ženu. A co dělají? Stačí se podívat na zprávy.
Proč dát ženě muže? Ze stejného důvodu. Aby nemyslela na hlouposti. Stačí se podívat na ty osamělé ženy, které jen pomlouvají a zkuhrají na život.
(V obou případech existují výjimky, jsou lidé, kteří si nemůžou vynachválit život singl, ale... kdo ví, jestli i oni se někdy nezamilují...život ve dvou má totiž i své výhody.)
Pokud je totiž muž alespoň trochu rozumný, zjistil, že mu na té občas hysterické ženě záleží, pochopí, že je potřeba ji v určitém okamžiku pochválit, obejmout, nebo prostě jen říci nějakou svoji důležitou mužskou věc, kterou ji totálně odzbrojí a vrátí zpět na zem. A žena má najednou úplně jiné starosti a podle toho, jak předtím zareagoval muž, buď schytá všechnu její nahromaděnou zlost nebo lásku.
A pokud je žena alespoň trochu rozumná, zjistí, že muž nezabírá na výčitky, pláč a hysterii, ale na dobré jídlo, které uvaří, některý muž dokonce přímo na ni, a to jí tak zvýší sebevědomí, a tak rozzáří, že najednou z padlého anděla je anděl skutečný. A muž si vlastně může jen gratulovat, že získal tak skvělou ženu.
Mužský i ženský mozek se dokáže totiž zabývat spousty hloupostmi - ať je na vině testosteron, estrogen nebo nějaký úplně jiný hormon. A tak potřebuje k sobě ten protějšek, který ho doplní, zklidní... anebo s kterým se vybije. Říkejme tomu jakkoliv.
A nemusí jít zrovna o sex, ale například o debatu "já mám pravdu". Pokud jsou totiž oba jen trochu rozumní, uznají, že na té pravdě zas až tolik nezáleží, ale zato záleží na usmiřování. A že ten rozumový pohled je sice totálně nepochopitelný pro citlivou ženu, a ten intuitivní pohled je totálně neuchopitelný pro toho rozumného muže, ale... hlavně, že se mají rádi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blogoví přátelé: nejen...
www.reveriedreams.blog.cz - vymyšlené příběhy
www.tinka77.blog.cz - oblečení barbie
www.dasatomaskova.blog.cz - na křídlech vážky
https://humanlizards.blogspot.com- kreslení,básně
www.veki.blog.cz - kamrlík
http://ublondyny.blogspot.com/
http://miric.unas.cz/
http://marijakesfoto.blog.cz/-cestování
http://ohnice.blog.cz/
http://australsky.blog.cz/
http://vceliraj.blog.cz/
http://zjinyhosveta.blog.cz/
www.supice.blog.cz - moudra