Destrukce

4. července 2015 v 14:16 | LeS |  Zamyšlení
Dnes se mi stala taková divná věc. Někam jsem šla a najednou jsem si uvědomila, že stojím. Prostě jsem stála, vůbec nevím, jak dlouho, úplně zaujata mými myšlenkami, nevěděla o světě kolem, protože mi byl úplně jedno, a bylo mi i jedno, kam to vlastně jdu.
Přemýšlela jsem nad všemi těmi nikdy - nikdy, nechci dělat už tohle, co jsem dělala, nikdy se nechci vtáhnout do něčeho, do čeho jsem se vtáhla, nikdy nechci hodnotit vztah, a nikdy se ani nechci do ničeho z toho nijak vracet, a nikdy nechci vzpomínat, co jsme si provedli, a jestli jsme to dělali vědomě nebo nevědomě...
A najednou zůstala jen láska. Povznesená nad všechny moje chyby i chyby partnera. Nad vzájemné provokace. Nad výčitky, nad mlčení, nad společné chvíle i samotu... Bylo jen porozumění. A pocit z těch chvil, ve kterých porozumění bylo. A láska mezi námi.
A pak jsem se zas probrala do toho skutečného světa plného dalších zkušeností. A už jsem zas věděla, že ze spoustu těch nikdy bude zas někdy. A že vůbec nemá cenu s tím nějak bojovat nebo si lámat hlavu. A tak jsem prostě jen šla dál. :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 4. července 2015 v 18:04 | Reagovat

Moc hezky napsané. Celkem často chodím sama do přírody a povětšinou se sluchátky v uších. Stále sama sobě v myšlenkách odpírám mnoho věcí, ale většinou z toho vždycky sejde. Vždyť samotné slovo ,,nikdy", je tak neskutečně křehké.

2 slunecnyden slunecnyden | Web | 5. července 2015 v 11:52 | Reagovat

[1]: Jak kdyby to slůvko "nikdy" odpovídalo "Nikdy? Tak to ještě uvidíš!" :-) A když si říkáme "nikdy" nezažiji nic tak krásného - jen se tím trápíme .-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blogoví přátelé: nejen...
www.reveriedreams.blog.cz - vymyšlené příběhy
www.tinka77.blog.cz - oblečení barbie
www.dasatomaskova.blog.cz - na křídlech vážky
https://humanlizards.blogspot.com- kreslení,básně
www.veki.blog.cz - kamrlík
http://ublondyny.blogspot.com/
http://miric.unas.cz/
http://marijakesfoto.blog.cz/-cestování
http://ohnice.blog.cz/
http://australsky.blog.cz/
http://vceliraj.blog.cz/
http://zjinyhosveta.blog.cz/
www.supice.blog.cz - moudra